Fizikai, segéd, betanított munka

Operátori állás Bicskén választható műszak beosztással

Az álláshirdetés több mint 40 napja lett feladva.
Munkavégzés helye: Bicske
2019. 09. 12. 13:14

HUONKER HUNGÁRIA KFT

Több, mint 20 éve Bicskén, a város egyik legnagyobb foglalkoztatójaként, a régió és az ország ismert és elismert iparági szereplőjeként a műszaki műanyag fröccsöntés és a precíziós fémmegmunkálás területén tevékenykedünk. Növekvő feladataink sikeres teljesítéséhez keressük új kollégánkat az alábbi munkakörbe:

Operátor

Munkavégzés helye:

  • 2060 Bicske, Tatai út

Feladatok:

  • Egyszerű műanyagipari termékek kézi és gépi összeszerelése az előírt minőségi és mennyiségi elvárásoknak megfelelően
  • Műanyagipari gépek kezelése
  • A termékek vizuális ellenőrzése

Elvárások:

  • Több műszakos munkarend, vagy állandó műszak vállalása (reggel, délután, vagy éjszaka)
  • Pontos, precíz, felelősségteljes munkavégzés
  • Jó kézügyesség és megbízhatóság
  • Min.8 általános iskolai végzettség

Előnyök:

  • Műanyag fröccsöntésben szerzett tapasztalat
  • Gyártó cégnél szerzett tapasztalat

Amit kínálunk:

  • Tapasztalattól függő órabér + műszakpótlékok
  • 100%-os bejárástámogatás
  • Nettó 25.000Ft/hó cafeteria
  • Nettó 30.000Ft/hó jelenléti bónusz
  • Kedvezményes melegétkezési lehetőség helyben
  • Klímatizált munkahely

Várjuk jelentkezését  a "Jelenetkezem" gombra kattintva.

Az Ön neve:
Az Ön e-mail címe:
Üzenet, pályázat szövege:
Önéletrajz feltöltése:
Fájl törlése
Engedélyezett formátum: doc, docx, pdf
Maximális fájl méret: 5 MB
További dokumentumok:
További dokumentum feltöltése