Munkatársat keresünk gyermekek ellátására, gondozására bicskei gyermekotthonban

A bicskei Kossuth Zsuzsa Gyermekotthon munkatársakat keres gyermekek ellátása, gondozása, nevelése érdekében, nevelő/csoportvezető munkakör betöltésére

pedagógus végzettséggel, továbbá gyermekfelügyelőket megfelelő OKJ-s végzettséggel.

Feladatok

  • Gyermekek ellátása, gondozása, felügyelete, nevelése folyamatos munkarendben.

Elvárások

  • Szakirányú végzettség: felsőfokú pedagógus, szociális munkás végzettség, kiegyensúlyozott személyiség.
  • OKJ-s végzettség vagy megszerzésémek vállalása gyermekfelügyelői munkakörben.

Előnyök

  • Tapasztalat gyermeknevelésben.

Amit kínálunk

  • Próbaidő letelte után határozatlan idejű közalkalmazotti jogviszony.

Önéletrajzot kérünk vagy postai úton: 2060 Bicske Kossuth u. 42. vagy

email címre: "Jelentkezem" gombra kattintva

Információk az állásról

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • 1-2 év szakmai tapasztalat

Elvárt végzettség

  • OKJ
  • Főiskola
  • Egyetem

Szükséges nyelvtudás

  • Nem szükséges nyelvtudás

Munkarend

  • Megszakítás nélküli (váltásos)

Beosztás

  • Beosztott
  • Közép vezető