Szállítás, fuvarozás

Keresünk nyugdíjas munkatársat azonnali kezdéssel tehergépjármű sofőr munkakörbe

Az álláshirdetés több mint 40 napja lett feladva.
Munkavégzés helye: Bicske
2018. 06. 22. 17:24

Keresünk nyugdíjas munkatársat azonnali kezdéssel a következő munkakörbe:
Tehergépjármű sofőr (tehergépjárművek telephelyen való mozgatására)

Feladatok:

  • félpótkocsik és vontatók mozgatása a cég telephelyén belül

Elvárások:

  • C típusú jogosítvány
  • vezetési tapasztalat előny

Amit kínálunk:

  • versenyképes juttatási csomag,
  • pontos bérkifizetés

Munkarend: 4-6 óra

Munkavégzés helye: Bicske, Iparterület, M1 autópálya mellett

Kérjük, a fényképes önéletrajzokat postán, a Best Camion Kft. 2060 Bicske, 0321/23 hrsz., vagy email-ben a markus.miklos@bestcamion.hu email címre elküldeni.

Az Ön neve:
Az Ön e-mail címe:
Üzenet, pályázat szövege:
Önéletrajz feltöltése:
Fájl törlése
Engedélyezett formátum: doc, docx, pdf
Maximális fájl méret: 5 MB
További dokumentumok:
További dokumentum feltöltése