Kereskedelem, értékesítés

Eladó, bolti dolgozó állás Bicskén középfokú szakképesítéssel

Az álláshirdetés több mint 40 napja lett feladva.
Munkavégzés helye: Szárliget, Bicske
2016. 06. 23. 10:15

A Falusi Bolthálózat szakképzett, gyakorlattal rendelkező bolti dolgozókat (megváltozott munkaképességűeket is) keres felvételre.

Pozíció leírás:

  • Az árubeszerzés segítése, a megérkezett áru átvétele, raktározása, illetve a vásárlók kiszolgálása és tájékoztatása.

Feladatok:

  • vásárlók köszöntése, fogadása, útbaigazítása
  • felvilágosítás, tanácsadás a vevőnek az áru kiválasztásához
  • vevők kiszolgálása
  • áru csomagolása
  • pultok feltöltése áruval, árazás, raktárakban szakosított rend kialakítása
  • közreműködés a leltározásban
  • áruátvétel, rakodás, raktározás

Elvárások:

  • középfokú szakképesítés
  • hasonló területen szerzett tapasztalat
  • kapcsolatteremtő készség
  • meggyőző készség
  • megbízhatóság, önállóság
  • pontosság, felelősségtudat

Elérhetőség: fausibolt@falusibolt.hu

Az Ön neve:
Az Ön e-mail címe:
Üzenet, pályázat szövege:
Önéletrajz feltöltése:
Fájl törlése
Engedélyezett formátum: doc, docx, pdf
Maximális fájl méret: 5 MB
További dokumentumok:
További dokumentum feltöltése