Lejárt hirdetés

Operátor (összeszerelés, ellenőrzés) munkakörbe kollégát keresünk Bicskén

"sk-soft" Bt.

Betanított munka

Munkavégzés helye: Bicske

2020. 12. 13. 15:20

Jelentkezzen a bicskei Vincotech Hungária Kft. saját állományába.
A Vincotech egy dinamikusan fejlődő nemzetközi vállalat, a Mitsubishi Electric Corporation tagja. Magas színvonalú teljesítmény-elektronikai áramköröket terveznek és gyártanak ipari hajtásokhoz és napenergiás inverterekhez.

A munkavégzés 3 műszakos munkarendben (napi 8 óra, hétfőtől péntekig) történik.

Telefon: 0630 847 5430

Feladatok

  • Elektronikai alkatrészek gyártásában rutin részfeladatok elvégzése (pl. minőségellenőrzés / tesztelés / összeszerelés / huzalozás / gépi-kézi beültetés) és számítógépes adminisztráció.

Amit kínálunk

*Azonnal céges dolgozó
Bejelentett főállás (alapbér, havi bónusz, pótlékok, cafeteria)
*Kellemes munkakörnyezet
*Kulturált étkezési lehetőség
*Sportolási lehetőség (helyben konditerem, ingyenes személyi edzés, gyógytorna)
*Egészségügyi szűrések
*Gyümölcsnapok / Kedvezményes fürdőbelépő / *Iskolakezdési támogatás / Jubileumi jutalmak

*Tatabánya és Csákvár felől céges buszok segítik a bejárást.

Információk az állásról

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • 1-2 év szakmai tapasztalat

Elvárt végzettség

  • Általános iskola
  • Szakiskola / szakmunkás képző
  • Gimnázium
  • Szakközépiskola
  • Technikum
  • OKJ

Munkarend

  • Többműszakos

Beosztás

  • Beosztott