Raktározás, logisztika

Állandó délelőttös komissiózó munkatársakat keresünk Bicskén

Munkavégzés helye: Bicske
2020. 10. 29. 15:54

Feladatkör, kompetenciák és felelősség:

  • Nemzetközi áruházláncokat üzemeltető partnercégeünk számára áruösszekészítő munkatársakat keresünk teljes munkaidőbe, 1 műszakos, állandó délelőttös munkarendbe versenyképes kereseti lehetőséggel Bicskén található logisztikai központba. A bejárás céges buszokkal megoldott a környező településekről.

Feladatok

  • Termékek megadott lista alapján történő összekészítése.

Elvárások

  • Minimum alapfokú végzettség
  • Önálló munkavégzés
  • Megbízhatóság, pontosság, precizitás

Előnyök:

  • Raktári tapasztalat

Amit nyújtunk

  • Versenyképes kereseti lehetőség
  • Hosszú távú munkalehetőség
  • Kultúrált munkakörülmények
  • 1 műszakos munkarend, állandó délelőtt
  • Munkavégzés: hétfőtől péntekig, hétvége szabad
  • Munkába járás, ingyenes céges autóbusszal az alábbi településekről: Felcsút, Alcsútdoboz, Vértesacsa, Lovasberény, Csákvár, Vértesboglár, Bodmér, Bicske, Tata, Vértesszőlős, Tatabánya, Szár, Szárliget

Jelentkezés fényképes önéletrajzzal, melyet a "Jelentkezem" gombra kattintva várunk.

Az Ön neve:
Az Ön e-mail címe:
Üzenet, pályázat szövege:
Önéletrajz feltöltése:
Fájl törlése
Engedélyezett formátum: doc, docx, pdf
Maximális fájl méret: 5 MB
További dokumentumok:
További dokumentum feltöltése