Raktározás, logisztika

Biatorbágyi Partnerünkhöz keresünk csomagoló munkatársakat azonnali kezdéssel

Munkavégzés helye: Biatorbágy
Fizetés: Nettó 1000 - 0 / óra
2019. 09. 23. 16:12

Biatorbágyi partnerünkhöz keresünk hosszú távra kollégákat.

Logisztikai partnerünkhöz keresünk munkatársakat

Főbb feladatok, elvárások:

  • egyszerű összeszerelések
  • csomagolás, a partner által biztosított munkautasítások alapján
  • adatok rögzítése PDA-n, számítógépen
  • címkézés
  • számítógép felhasználó szintű ismerete
  • szövegértési készség
  • precizitás

előnyök:

  • korábban hasonló területen végzett tevékenység
  • komissiózási ismeretek
  • érettségi bizonyítvány
  • B kategóriás jogosítvány
  • saját gépjármű

Munkaidő: heti 5 nap, 3 műszakban (8 órás műszakok)

Munkaviszony: 8 órás főfoglalkozás

Munkábajárás: Egyénileg, 100 %-ban térítve

Szállást nem tudunk biztosítani.

Alap órabér: nettó 1100 Ft

Egyéb juttatások: műszakpótlékok, (du 20%, éjjel 30%) jelenléti pótlék,

Jelentkezni fényképes önéletrajzzal a "Jelentkezem" gombra kattintva, vagy telefonon munkaidőben a 0630/ 55 721 24 telefonszámon

Feladatok:

  •  Komissiózás, ellenőrzés, csomagolás

Előnyök:

  • saját gépjármű, jogosítvány, minőségellenőri tapasztalat

Amit kínálunk:

  • Hosszútávú , biztos munkalehetőség
Az Ön neve:
Az Ön e-mail címe:
Üzenet, pályázat szövege:
Önéletrajz feltöltése:
Fájl törlése
Engedélyezett formátum: doc, docx, pdf
Maximális fájl méret: 5 MB
További dokumentumok:
További dokumentum feltöltése