Vámügyintéző állás pátyi telephelyen

Külkereskedelmi és vámügynöki szolgáltató cég, az AD Intrade and Services Kft. dinamikus, növekvő fiatal csapatába munkatársakat keres, vámügyintéző  pozícióba, pátyi telephelyre.

A cég főbb tevékenységei:

Teljes körű vámügyintézés, vám- és külkereskedelmi tanácsadás, komplett külkereskedelmi lebonyolítás; Intrastat jelentések, környezetvédelmi termékdíj bevallások és hulladékhasznosítással kapcsolatos jelentések elkészítése, teljes körű szakmai ügyintézése.

Feladatok

  • Vámosztály napi munkájában részvétel
  • A jogszabályi változások folyamatos követése
  • Külső és belső partnerekkel való folyamatos kapcsolattartás
  • Kapcsolattartás a vámhatósággal
  • Utólagos eljárások intézése

Elvárások

  • Jó kommunikációs- és kapcsolatteremtő készség
  • Jó problémamegoldó képesség
  • Rugalmasság, együttműködési képesség
  • Precíz, alapos, önálló munkavégzés
  • Naprakész vagy könnyen frissíthető vámügyi ismeretek (asszisztensnél nem elvárás)
  • Vámszakmai gyakorlat előny
  • Angol nyelvtudás előny

Amit kínálunk

  • Változatos, felelősségteljes munkakör
  • Szakmai fejlődés

Információk az állásról

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Munkarend

  • Általános

Önéletrajz elküldése kötelező!