Bicskére keresünk hosszútávra munkaerőt kiemelkedő kereseti lehetőséggel

Az álláshirdetés több mint 40 napja lett feladva.
Munkavégzés helye: Bicske és környéke
Fizetés: Nettó 170000 - 20000 / Hónap
2017. 10. 26. 11:30

Bicskére keresünk hosszútávra munkaerőt kiemelkedő kereseti lehetőséggel!

Juttatások:

  • 200 000 Ft havi bruttó alapbér +műszak pótlékok (+30 és +50%)
  • 8000 Ft Erzsébet kártyára (már a belépéstől!)
  • bejárás támogatása illetve céges busz (Tatabánya,Szár,Újbarok,Óbarok, Biatorbágy, Páty, Zsámbék, Mány
  • dolgozóink számára ingyenes konditerem használat

Elvárások:

  • minimum 8 általános iskolai végzettség
  • alapszintű számítógép ismeret
  • jó látás (akár szemüveggel)
  • interjún való megfelelés
  • több műszakos, folyamatos munkarend vállalása

Feladatok:

  • mechanikai és elektronikai szerelési feladatok elvégzése műveleti utasítások szerint
  • tesztelés, minőség- ellenőrzés

Jelentkezni a jelentkezes@azurfm.hu email címen.

Az Ön neve:
Az Ön e-mail címe:
Üzenet, pályázat szövege:
Önéletrajz feltöltése:
Fájl törlése
Engedélyezett formátum: doc, docx, pdf
Maximális fájl méret: 5 MB
További dokumentumok:
További dokumentum feltöltése