Álláslehetőség betanított munkásnak Bicskén kiemelt bérezéssel

Az álláshirdetés több mint 40 napja lett feladva.
Munkavégzés helye: Bicske
2017. 05. 04. 12:50

Több évtizedes precíziós öntészeti tapasztalat, egyedi termékek, széles alapanyag választék, magas minőség, folyamatos fejlesztés, új technológiák; a MAGYARMET Finomöntöde Kft. ezt kínálja ügyfeleinek. Magyarország vezető precíziós öntödéje több, mint 35 éve szállít beépítésre kész komponenseket a világ legnagyobb nemzetközi vállalatainak. Célunk, hogy hosszú távú, stabil munkahelyet biztosítsunk dolgozóinknak, és jövőt, fejlődési lehetőséget nyújtsunk a képzett, hazai szakembereknek.

215 fős bicskei csapatunkba keresünk 3 műszakos munkarendbe betanított munkára (mintapréselés, öntvény javítás, robotkezelés) munkatársakat!

Az állás betöltéséhez általános iskolai végzettség, alapfokú számítógépes ismeret szükséges, gyártásban szerzett tapasztalat előny.

Amit kínálunk:

  • Kiemelt bérezés, jutalom
  • Hosszú távú munkalehetőség egy stabil vállalatnál
  • Modern munkakörnyezet, változatos feladatok
  • Cafetéria juttatás 15.000,-Ft/hó
  • Ingyenes szálláslehetőség
  • Továbbképzési lehetőség
  • Szakmai kihívások

Munkavégzés helye:

  • Bicske, Kanizsai út 12.

Az önéletrajzokat a hr@magyarmet.hu címre várjuk!

Az Ön neve:
Az Ön e-mail címe:
Üzenet, pályázat szövege:
Önéletrajz feltöltése:
Fájl törlése
Engedélyezett formátum: doc, docx, pdf
Maximális fájl méret: 5 MB
További dokumentumok:
További dokumentum feltöltése